Minigolf

Kameralny tor do gry w minigolfa na terenie jednego z ośrodków wczasowych w Jarosławcu to bodaj jedyny tego typu obiekt w najbliższej okolicy. Nie grzeszy przesadnym rozbudowaniem - składa się z 9 stacji głównych i 3 dołków treningowych - za to jest wprost idealny dla dzieci i początkujących w tej konkurencji graczy.

W minigolfa rywalizowali najprawdopodobniej już Chińczycy w starożytności. Współczesną odmianę tego rozrywkowego sportu spopularyzowali Amerykanie - pierwsze pole w USA miało powstać w 1927 roku. Rozgrywka polega na tym, by wbić piłkę do dołka w jak najmniejszej liczbie uderzeń, maksymalnie sześciu.

Pierwsze tory mogą być całkiem proste, jednak na kolejnych stacjach przybywa przeszkód i innych urozmaiceń, których pokonanie wymaga więcej niż odrobiny pomyślunku i techniki. Siłą niczego się tu nie załatwi.

Minigolf to zajęcie dla każdego - dzieci, dorosłych i seniorów. Można rywalizować jak najbardziej na poważnie, można grać niezobowiązująco i skupiać się na czystej zabawie.

Dodaj opinię

Minigolf to gra, której tradycje sięgają prawdopodobnie aż do starożytnych Chin. Może być poważnym sportem, a może być też czystą rozrywką - wszystko zależy od nastawienia uczestników rozgrywki. Pole w Jarosławcu oferuje graczom 9 dołków o zróżnicowanych poziomach trudności i skomplikowania. Dodatkowo tor posiada 3 stanowiska do ćwiczenia techniki uderzeń.

Minigolf adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Minigolf, zobacz gdzie w Jarosławcu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Minigolf.
Ceny biletów / cennik wejść do Minigolf. Redakcja serwisu www.xn--jarosawiec-e0b.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 8-12 zł
    Minigolf cena biletu ulgowego: 8-12 zł
  • 13-18 zł
    Minigolf cena biletu normalnego: 13-18 zł
  • 8-12 zł
    Minigolf cena biletu rodzinnego: 8-12 zł
  • Grupowy 30-35
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Minigolf opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij