Rejsy wycieczkowe

Jarosławiec nie posiada może portu z prawdziwego zdarzenia - ma za to małą przystań rybacką i stosunkowo krótki (~50 m) pomost przy plaży - a tyle zwykle wystarczy, by móc wybrać się w rejs na pełne morze. Zarówno wędkarski, jak też typowo wycieczkowy.

Osoby, które interesuje raczej ta druga opcja, niech poszukają stat(ecz)ku o burtowym oznaczeniu JAR-32. “Wanda” to kuter rybacki przystosowany aby przewozić pasażerów po Bałtyku. Posiada miejsca siedzące, stojące, elegancki baldachim… oraz właściwie pełne oprzyrządowanie z urządzeń wykorzystywanych w nawigacji i w trakcie połowów. Kapitan jednostki zawsze może podzielić się swoją wiedzą na temat tajników rybołówstwa i żeglarstwa. Kabinę sternika zawsze lepiej oglądać z profesjonalistą u boku.

“Wanda” w czasie wakacji wypływa na ok. 30-minutowe rejsy od 10 rano aż do zachodu słońca. Jedyną przeszkodą mogą być niepewne bądź niebezpieczne warunki pogodowe.

Dodaj opinię

Wyjazd nad Morze Bałtyckie nabiera właściwego kolorytu dopiero po wypłynięciu na szerokie i głębokie wody. Brak porządnego portu w mieście nie jest wystarczającą wymówką - taki Jarosławiec ma tylko plażową przystań rybacką i małe molo, a i tak można wypłynąć stąd w rejs po przybrzeżnym obszarze. Wyjątkowy klimat to atut późnych wycieczek o zachodzie słońca.

Rejsy wycieczkowe adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Rejsy wycieczkowe, zobacz gdzie w Jarosławcu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Rejsy wycieczkowe.
 • Telefon
  Zadzwoń i dowiedz się więcej o Rejsy wycieczkowe - telefon: +48501336271
 • Telefon 2 +48 598 101 667
 • Ulica
  Plaża
  Rejsy wycieczkowe mieści się przy ulicy Plaża w Jarosławcu
 • 76-107 Jarosławiec
Ceny biletów / cennik wejść do Rejsy wycieczkowe. Redakcja serwisu www.xn--jarosawiec-e0b.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 12 zł
  Rejsy wycieczkowe cena biletu ulgowego: 12 zł
 • 15 zł
  Rejsy wycieczkowe cena biletu normalnego: 15 zł
 • Grupowy 10
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Rejsy wycieczkowe opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij