Stadnina koni Jerzy Małecki

To niewielka stadnina koni z możliwością nauki jazdy konnej lub hipoterapii. Konie są specjalnie przygotowane do oprowadzania i zajęć terapeutycznych. Możliwa jest także przejażdżka bryczką.

Na terenie stadniny istnieje pensjonat i hotel dla koni zapewniający całoroczną, kilkudniową lub dobową opiekę, utrzymanie i profilaktykę dla koni.

Zajęcia prowadzi wykwalifikowany instruktor jeździectwa z uprawnieniami państwowymi.

Dodaj opinię

Ośrodek jeździecki w malowniczej miejscowości Kopań, w pobliżu jeziora o takiej samej nazwie. Oferta obejmuje wiele pozycji, które powinny zainteresować amatorów jazdy konnej: m.in. wycieczki w teren, przejażdżki bryczkami i hipoterapię. Na terenie stadniny p. Małeckiego funkcjonuje również hotel dla koni, zapewniający zwierzętom stosowną pielęgnację i opiekę.

Stadnina koni Jerzy Małecki adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stadnina koni Jerzy Małecki, zobacz gdzie w Jarosławcu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stadnina koni Jerzy Małecki.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stadnina koni Jerzy Małecki opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij