Jarosławiec - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

Jeśli chodzi o komfortowe noclegi z basenem, Jarosławiec posiada niezbyt wprawdzie rozbudowaną pod względem ilościowym, za to niezwykle zróżnicowaną pod kątem jakościowym ofertę. Innymi słowy - obiektów oferujących takie atrakcje w cenie funkcjonuje raczej niewiele, ale za to odmienność udogodnień daje finalnie bardzo duży wybór. Rzecz jasna w dziedzinie noclegów z basenem nad morzem w Jarosławcu przodują miejscowe hotele. A zwłaszcza jeden z nich.

Mowa oczywiście o czterogwiazdkowym hotelu Health Resort & Medical SPA Panorama Morska, posiadającym własny aquapark. Bardzo duży, z kilkoma basenami zewnętrznymi i nieckami krytymi, wyposażonymi w zjeżdżalnie, rozmaite dysze do hydromasaży, zabawki dla dzieci i wieloma innymi atrakcjami. Oczywiście hotelowa strefa SPA & Wellness zapewnia szeroką gamę profesjonalnych zabiegów - o wiele bardziej zaawansowanych niż relaks w łaźni czy rytuały saunowe. Goście mogą wykupić szereg pakietów, w tym propozycje “all inclusive” z nieograniczonym korzystaniem z basenów. W kwestii samego noclegu, ów hotel z Jarosławca nad morzem ma niemal 40 wariantów pokoi, apartamentów i domków letniskowych. Naturalnie w tę liczbę wliczają się opcje z dostawkami, opcjonalnym wyposażeniem etc. Wszystkie kwatery w hotelu prezentują standardy z górnej półki, posiadają eleganckie wnętrza i pozwalają na prawdziwie luksusowy wypoczynek. Za czym idą stosownie skalkulowane ceny pobytu.

Jeśli ktoś preferuje odczuwalnie tańsze, a wciąż bardzo wygodne noclegi z basenem w Jarosławcu - ze swobodnym dostępem do innego typu dodatków - warto zainteresować się hotelem Albatros SPA & Ski. Obiekt trzygwiazdkowy, posiadający pokoje i apartamenty w pięciu zróżnicowanych typach, udostępniający również strefę dedykowaną przyjemnemu odprężeniu. Pierwsze to basen zewnętrzny - spory, aczkolwiek na pływanie ze sportowym zacięciem lepiej się nie nastawiać - zabiegi SPA i turnusy rehabilitacyjne to drugie, a trzecia rzecz to… realistyczny, bazujący na szerokim taśmociągu symulator stoku narciarskiego. Być może w pokojach hotelowych trudno tutaj liczyć na ekstra wyposażenie, ale pozostałe atrakcje na terenie jarosławieckiego obiektu noclegowego nadrabiają to z nawiązką.

W noclegach z basenem w Jarosławcu alternatywą dla tych największych i najbardziej prestiżowych obiektów będą niektóre spośród mniejszych ośrodków wypoczynkowych. Na przykład rodzinne pensjonaty nad morzem, chociażby takie jak Pensjonat Gryf Jarosławiec. Tutaj również można liczyć na kilkunastometrowy, podświetlany basen z podgrzewaną wodą i taras z leżakami. Służący bardziej niespiesznej rekreacji niż poważnemu uprawianiu sportu. Zakwaterowanie w pensjonacie daje wybór pomiędzy czterema standardami pokoi (od 2 do 5 osób) oraz luksusowym apartamentem. Ceny na wakacje mieszczą się w przedziale 145-400 złotych za noc w pokoju.

I generalnie to by było na tyle, jeśli chodzi o oferowane przez Jarosławiec noclegi z basenem nad morzem. Ewentualnie trzeba by jeszcze doliczyć te obiekty - prywatne domy gościnne, pola namiotowe i kempingowe, osiedla domków letniskowych itp. - które wystawiają mniejsze i większe baseny ogrodowe. A także zaznaczyć, że przegląd bazy turystycznej Jarosławca odbywał się sposób dalece prowizoryczny.

Sprawdź również okoliczne miejscowości:

Dodaj opinię
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Jarosławiec - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij