Ul. Nadmorska w Jarosławcu

noclegi, atrakcje, firmy

Noclegi 2

Obiekty noclegowe ul. Nadmorska, Jarosławiec
Bryza Morska - Ośrodek wypoczynkowy

Ulica Nadmorska to jedna z 49 ulic w Jarosławcu. W naszej bazie noclegowej możemy znaleźć 2 obiekty mieszczące się przy ul. Nadmorskiej. Są one podzielone na następujące kategorie:

 • Ośrodek wypoczynkowy: 1
  • Bryza Morska,
   ul. Nadmorska 23, tel.: +48598109494
 • Pensjonat: 1
  • Klif SPA,
   ul. Nadmorska 17, tel.: +48597273440

Atrakcje 3

Atrakcje znajdujce się przy ul. Nadmorskiej w Jarosławcu
Muzeum Bursztynu
ul. Nadmorska 1b
tel.: +48533533123

Doskonałe miejsce, by lepiej poznać największe bogactwo Morza Bałtyckiego, jakim jest bursztyn. Zwłaszcza, iż zamiast statycznych ekspozycji w gablotach dominują multimedialne instalacje: “Bursztynowy las”, “Inkluzje” oraz “Kopalnia”, które interesująco prezentują wiele aspektów dotyczących jantaru. Do tego oczywiście fantastyczne okazy bursztynu, np. niebieskiego.

Muzea
Minigolf
ul. Nadmorska 15
tel.: +48502620275

Minigolf to gra, której tradycje sięgają prawdopodobnie aż do starożytnych Chin. Może być poważnym sportem, a może być też czystą rozrywką - wszystko zależy od nastawienia uczestników rozgrywki. Pole w Jarosławcu oferuje graczom 9 dołków o zróżnicowanych poziomach trudności i skomplikowania. Dodatkowo tor posiada 3 stanowiska do ćwiczenia techniki uderzeń.

Golf
Stajnia Horyzont
ul. Nadmorska 3
tel.: +48663753627

Nadmorski klub jeździecki, kompleksowo zmodernizowany na początku 2015 r. Stajnia Horyzont swoją ofertą zainteresuje tak zaawansowanych, jak i początkujących miłośników dżokejki. Posiada m.in. nowoczesną stajnię z siodlarnią, krytą halę do ujeżdżania i zewnętrzne padoki. Organizowane są też obozy i kolonie, a miłym dodatkiem jest zwierzyniec z ptakami ozdobnymi.

Jazda konna

Firmy 0

Swoją siedzibę / oddział przy ul. Nadmorskiej mają:
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij